Bina İçi Doğalgaz Proje Bursa

Buradasınız:
Bina İçi Doğalgaz Proje

Bina İçi Doğalgaz Proje

Firmamız; doğal gaz tesisatı keşif, projelendirme, uygulama aşamalarını mühendis kadrosu ve profesyonel usta ekibiyle tamamlamaktadır.

Açıklamalar

Daire içi doğalgaz tesisatı:

İlk olarak BURSAGAZ abonelik işlemi yapılır.Yapılacak doğalgaz tesisatı projesi tarafımızdan çizilir ve BURSAGAZ kurumuna onaylanmak üzere gönderilir.

Daire içi doğalgaz tesisatı projesi onaylandıktan sonra tesisat yapılır. Daire giriş kapısına konulan vanadan itibaren gaz hattı daire içindeki kullanılan cihazlara kadar yapılır.

Daire içi doğalgaz tesisatı BURSAGAZ kurumunun uygunluk verdiği malzemeler kullanılarak yapılır. 

Daire içi doğalgaz tesisatı,doğalgaz proje aşamasında 1 yıl sigorta kapsamına girer. doğalgaProje onayından sonra kullanıcı BURSAGAZ kurumu ile kullanım sözleşmesi yapar.

Sözleşmeden sonra BURSAGAZ kurumundan doğalgaz tesisat sayacı tarafımızdan veya tarafınızdan alınırak montajı yapılır.

BURSAGAZ kurumundan gaz açma randevusu alınır ve tarafınıza bildirilir. Randevu günü ve saatinde gazınız açılır ve gerekli servisler tarafınıza yönlendirilir.

Ana kolon doğalgaz tesisatı:

İlk olarak BURSAGAZ abonelik işlemi yapılır. Binanız için BURSAGAZ  kurumu tarafından servis kutusu bırakılmışsa yapılacak tesisatın projesi tarafımızdan çizilir ve BURSAGAZ kurumuna onaylanmak üzere gönderilir. Bina anakolon gaz tesisatı projesi onaylandıktan sonra tesisat yapılır. Anakolon gaz tesisatı servis kutusundan daire giriş kapılarına kadar yapılır. Anakolon gaz tesisatı BURSAGAZ kurumunun uygunluk verdiği malzemeler kullanılarak yapılır. Anakolon gaz tesisatı proje aşamasında 1 yıl sigorta kapsamına girer. 

Beraberinde daire içi gaz tesisatı yapılmışsa; proje onayından sonra kullanıcı BURSAGAZ kurumu ile kullanım sözleşmesi yapar. Sözleşmeden sonra BURSAGAZ kurumundan doğalgaz sayacı tarafımızdan veya tarafınızdan alınırak montajı yapılır.BURSAGAZ kurumundan gaz açma randevusu alınır ve tarafınıza bildirilir. Randevu günü ve saatinde gazınız açılır ve gerekli servisler tarafınıza yönlendirilir.

Size yardımcı olabileceğimiz işler

 • Daire içi kalorifer tesisatı
 • Daire içi doğalgaz kombi tesisatı
 • Daire içi doğalgaz şofben tesisatı
 • taksitle doğalgaz tesisatı
 • senetle doğalgaz tesisatı
 • bursa yıldırım doğalgaz tesisatçıları
 • bursa doğalgaz proje fiyatları
 • bursagaz yetkili firması
 • doğalgaz tesisatı yetkili firması
 • uygun fiyatlarla doğalgaz tesisatı
 • bursa doğalgaz projesi

Keşif için bize 0224 362 02 00 / 0544 623 93 07 no lu telefonlardan veya Online İletişim formumuzu doldurarak ulaşabilirsiniz. Her türlü sorularınızı görüş ve önerilerinizi bize gönderin deneyimli mühendislerimiz sorularınızı cevaplasın!

Doğalgaz tesisatı hizmeti verdiğimiz ilçeler; Osmangazi doğalgaz tesisatı, Nilüfer doğalgaz tesisatı, Yıldırım doğalgaz tesisatı, Büyükorhan doğalgaz tesisatı, Gemlik doğalgaz tesisatı, Gürsu doğalgaz tesisatı, Harmancık doğalgaz tesisatı, İnegöl doğalgaz tesisatı, iznik doğalgaz tesisatı, Karacabey doğalgaz tesisatı, kestel doğalgaz tesisatı, Mudanya doğalgaz tesisatı, Mustafakemalpaşa doğalgaz tesisatı, Orhangazi doğalgaz tesisatı, Yenişehir doğalgaz tesisatı, Yıldırım erikli doğalgaz tesisatı, Bursa Çekirge doğalgaz tesisatı, Fatih sultan mehmet bulvarı doğalgaz tesisatı, Altınşehir doğalgaz tesisatı, Özlüce doğalgaz tesisatı, Kükürtlü doğalgaz tesisatı, beşevler doğalgaz tesisatı, santral garaj doğalgaz tesisatı, şehreküstü doğalgaz tesisatı


Bizden Haberler
30 TEMMUZ 2017

Doğalgaz tesisatı fiyatlarımızı öğrenmeden karar vermeyin!

Deneyimli ve uzman kadro ile doğalgaz tesisatınızı profesyonel bir şekilde yapmaktayız. Bursa içi doğalgaz tesisat, proje ve gaz açma hizmetimiz vardır.
[..]