Bina İçi Doğalgaz Tesisatı Bursa

Buradasınız:
Bina İçi Doğalgaz Tesisatı

Bina İçi Doğalgaz Tesisatı

Bursa bina içi doğalgaz proje tesisat Firmamız; doğal gaz tesisatı keşif, projelendirme, uygulama aşamalarını mühendis kadrosu ve profesyonel usta ekibiyle tamamlamaktadır.

Açıklamalar

Daire içi doğalgaz tesisatı:

İlk olarak BURSAGAZ abonelik işlemi yapılmaktadır..Yapılacak tesisatın doğalgaz projesi tarafımızdan çizilir ve BURSAGAZ kurumuna onaylatılmak üzere gönderilir.

Bursagaz Daire içi gaz tesisatı projesi onaylandıktan sonra tesisat yapılır. Daire giriş kapısına konulan vanadan itibaren gaz hattı daire içindeki kullanılan cihazlara kadar yapılır.

Daire içi doğalgaz tesisatı BURSAGAZ kurumunun uygunluk verdiği malzemeler kullanılarak yapılır. 

Daire içi doğalgaz tesisatı proje aşamasında 1 yıl sigorta kapsamına girer. bursagaz doğalgaz Projesi onayından sonra kullanıcı BURSAGAZ kurumu ile kullanım sözleşmesi yapar.

Sözleşmeden sonra BURSAGAZ kurumundan doğalgaz sayacı tarafımızdan veya tarafınızdan alınırak montajı yapılır.

BURSAGAZ kurumundan gaz açma randevusu alınır ve tarafınıza bildirilir. Randevu günü ve saatinde gazınız açılır ve gerekli servisler tarafınıza yönlendirilir.

doğalgaz tesisat projelerinizi ve doğalgaz tesisatlarınızı yetkili firmamıza yaptırın sorun yaşamayın.


doğalgaz tesisatı ana kolon:

İlk olarak BURSAGAZ abonelik işlemi yapılır. Binanız için BURSAGAZ  kurumu tarafından servis kutusu bırakılmışsa yapılacak tesisatın projesi tarafımızdan çizilir ve BURSAGAZ kurumuna onaylanmak üzere gönderilir. Bina anakolon gaz tesisatı projesi onaylandıktan sonra tesisat yapılır. Anakolon gaz tesisatı servis kutusundan daire giriş kapılarına kadar yapılır. Anakolon gaz tesisatı BURSAGAZ kurumunun uygunluk verdiği malzemeler kullanılarak yapılır. Anakolon gaz tesisatı proje aşamasında 1 yıl sigorta kapsamına girer. 

Beraberinde daire içi doğalgaz tesisatı yapılmışsa; proje onayından sonra kullanıcı BURSAGAZ kurumu ile kullanım sözleşmesi yapar. Sözleşmeden sonra BURSAGAZ kurumundan doğalgaz sayacı tarafımızdan veya tarafınızdan alınırak montajı yapılır.BURSAGAZ kurumundan gaz açma randevusu alınır ve tarafınıza bildirilir. Randevu günü ve saatinde gazınız açılır ve gerekli servisler tarafınıza yönlendirilir.


Size yardımcı olabileceğimiz işler

 • Daire içi kalorifer tesisatı
 • Daire içi doğalgaz kombi tesisatı
 • Daire içi doğalgaz şofben tesisatı
 • Bina içi doğalgaz kolon hattı
 • Mutfak ve lokanta doğalgaz tesisatı
 • Merkezi sistem doğalgaz kolon tesisatı
 • Daire içi kombi radyatör ve şofben montajı
 • Her türlü doğalgaz malzemesi satışı
 • Radyatör temizliği
 • Bursa doğalgaz iç tesisat
 • Taksitle doğalgaz tesisatı
 • Bursa doğalgaz yetkili firması

Keşif için bize 0224 362 02 00 / 0544 623 93 07 no lu telefonlardan veya online iletişim formumuzu doldurarak ulaşabilirsiniz. Her türlü sorularınızı görüş ve önerilerinizi bize gönderin deneyimli mühendislerimiz sorularınızı cevaplasın!

Bursa Doğalgaz iç tesisatı hizmeti verdiğimiz ilçeler; Osmangazi doğalgaz tesisatı, Nilüfer doğalgaz tesisatı, Yıldırım doğalgaz tesisatı,Yıldırım doğalgaz tesisatçısı, Osmangazi doğalgaz tesisatıçısı, Nilüfer doğalgaz tesisatıçısı, Gürsu doğalgaz tesisatı, Gürsu doğalgaz tesisatıçısı,Bursa doğalgaz tesisatı, Bursa Yiğitler doğalgaz tesisatı,Bursa Bahar mahallesi doğalgaz tesisatı,Bursa Ortabağlar doğalgaz tesisatı, Mudanya doğalgaz tesisatı,Bursa doğalgaz tesisatı firması, Bursa doğalgaz iç tesisatı, Bursa eğitim doğalgaz tesisatı, Yıldırım Erikli doğalgaz tesisatı, Bursa Çekirge doğalgaz tesisatı, Fatih Sultan Mehmet bulvarı doğalgaz tesisatı, Altınşehir doğalgaz tesisatı, Özlüce doğalgaz tesisatı, Kükürtlü doğalgaz tesisatı, Beşevler doğalgaz tesisatı, Santral Garaj doğalgaz tesisatı, Şehreküstü doğalgaz tesisatı

Bizden Haberler
30 TEMMUZ 2017

Doğalgaz tesisatı fiyatlarımızı öğrenmeden karar vermeyin!

Deneyimli ve uzman kadro ile doğalgaz tesisatınızı profesyonel bir şekilde yapmaktayız. Bursa içi doğalgaz tesisat, proje ve gaz açma hizmetimiz vardır.
[..]